Koronawirus to poważne zagrożenie dla niemal każdego sektora światowej gospodarki. Spadki na giełdach oraz poważne problemy z eksportem i importem towarów to żywe dowody na to, że rozprzestrzeniający się po świecie wirus z Wuhan prędzej czy później wpłynie na większość małych i dużych przedsiębiorstw. Jeśli i Ty martwisz się o kondycję swojej firmy w obliczu koronawirusa pozwól, że postaram się Ci pomóc. Wyjściem z sytuacji może okazać się przeniesienie działalności gospodarczej do internetu.

Na skutek epidemii tradycyjne kanały sprzedaży bardzo tracą na znaczeniu. Podjęto decyzję o ograniczeniu funkcjonowania galerii handlowych, z kolei mniejsze przedsiębiorstwa coraz częściej zawieszają działalność z powodu drastycznego spadku klientów. Dochodzi do tego również dlatego, że sami właściciele firm obawiają się o bezpieczeństwo własne i swoich pracowników.

Firmowa strona www – sposób na biznes w czasie epidemii

Spowolnienie gospodarcze w zaistniałej sytuacji to sprawa naturalna i potrzebna. Bez względu na wszystko w tym właśnie momencie najważniejsze jest to, byśmy wszyscy razem – jako społeczeństwo – zjednoczyli się w walce z koronawirusem i ograniczyli wyjścia z domu. Niestety, na sąsiedniej szali znajdują się opłaty związane z prowadzeniem działalności gospodarczej, składki ZUS, czynsz, wypłaty dla pracowników…

Na szczęście dla firm, które zdążyły odczuć negatywny wpływ epidemii jest nadzieja. Czy zauważyłeś, że wraz z ogromnym spadkiem zainteresowania tradycyjnym handlem istotnie wzrasta ilość zakupów dokonywanych za pośrednictwem internetu? To właśnie dlatego sklep internetowy dla wielu przedsiębiorców okaże się sposobem na przetrwanie tej bardzo trudnej sytuacji.

Dlaczego warto założyć sklep online właśnie teraz?

W Polsce wraz z wprowadzeniem pierwszych obostrzeń konsumenci skupili się na zakupach artykułów pierwszej potrzeby. Zauważono jednak, że po zgromadzeniu sporych zapasów zaczęli interesować się także innymi produktami.

Czas spędzony w domu skłania do częstszego korzystania z internetu, a tym samym do zakupów różnych artykułów, takich jak ubrania, meble, kosmetyki i wiele innych. Choć świat ogarnięty jest epidemią pamiętaj, że wcale się nie zatrzymał – ludzie wciąż chcą kupować to, co sprawia im radość i przyjemność. A zakupy online są szybkie, wygodne i co najważniejsze – bardzo bezpieczne.

Sklep internetowy – jak założyć? Pozwól sobie pomóc!

Skoro tu jesteś to z pewnością wiesz, że moja firma specjalizuje się w kompleksowej pomocy informatycznej. Sam jestem przedsiębiorcą, dlatego doskonale zdaję sobie sprawę, z jakimi wątpliwościami i obawami się teraz mierzysz. Z chęcią pomogę Ci przenieść działalność Twojej firmy do przestrzeni internetowej, tworząc dla Ciebie sklep online lub firmową stronę www, która wspomoże promocję i pomoże Ci zyskać więcej klientów w tym trudnym czasie.

Twój sklep online – co mogę dla Ciebie zrobić?

Korzystając z oferty Informatic możesz liczyć na solidnie zbudowaną stronę internetową w oparciu o technologię WordPress i WooCommerce – jedno z najlepszych rozwiązań dla sklepów internetowych na świecie. Strony internetowe budowane z wykorzystaniem tych rozwiązań są przejrzyste dla użytkownika, a także łatwe w obsłudze dla właściciela, dlatego prowadzenie sklepu internetowego nie będzie dla Ciebie żadnym kłopotem.

Firmowa strona www powstanie zgodnie z Twoimi wytycznymi. Innformatic dołoży wszelkich starań, aby efekt końcowy był maksymalnie zadowalający tak, by Twój sklep internetowy sprawdził się nie tylko w czasie epidemii ona koronawirusa, ale także w (miejmy nadzieję lepszej) przyszłości.

Firmowa strona www 20% taniej

W związku z trudną dla wielu przedsiębiorców sytuacją, oferuję tworzenie stron internetowych z 20% zniżką. Dołożę także wszelkich starań, by zakładanie sklepu internetowego lub wizytówki Twojej firmy potrwało jak najkrócej – doskonale rozumiem, że czas liczy się teraz dla Ciebie najbardziej. Dodatkowo, płatność za stronę możesz zrealizować dwóch ratach, drugą z nich spłacając w wydłużonym terminie. Dzięki temu koszt sklepu internetowego w tej nadzwyczajnej sytuacji finansowej nie będzie dla Ciebie odczuwalny.

Załóż sklep internetowy i działaj

Jeśli do tej pory nie korzystałeś z możliwości, jakie daje e-commerce, trudna sytuacja spowodowana epidemią koronawirusa może być punktem zwrotnym w funkcjonowaniu Twojej firmy. Założenie sklepu internetowego pozwoli Ci na utrzymanie stałych klientów przy swojej marce, jak również zdobywanie całkiem nowych kontrahentów. Poza tym nie zapominaj, że epidemia prędzej czy później minie, natomiast sklep internetowy zostanie z Tobą i będzie służył Ci wiernie również w przyszłości.

Z wielką chęcią pomogę Tobie i Twojej firmie w tej nietypowej sytuacji – zachęcam Cię do zapoznania się z ofertą Informatic dla sklepów internetowych. Wspólnie sprawimy, że Twój biznes dzielnie przetrwa kryzysową sytuację.

Przejdź do zakładki kontakt i porozmawiajmy o tym jak mogę Ci pomóc.